קורסים למתחילים
סקובה דייבר (חצי כוכב)
באמצעות הכשרה מקוונת, תרגול במים סגורים(עומק בריכה) וצלילה במים פתוחים בים, קורס SSI Scuba Diver הוא הבסיס המושלם להפוך לצולל מקצועי ובטוח. תלמדו את כל מה שאתם צריכים לדעת על צלילה במים פתוחים ותזכו בהסמכת SSI המאפשרת לכם לצלול לעומקים של עד 12 מטר בפיקוח של איש מקצוע SSI. בקורס זה תשלימו כמעט מחצית מקורס צולל המים הפתוחים. אתם יכולים להמשיך את לימודיכם בכל עת על ידי השלמת שיעורים הנותרים מקורס צולל מים פתוחים(כוכב ראשון).
צולל מים פתוחים (כוכב ראשון)
קורס צולל מים פתוחים זה הוא הדרך הטובה ביותר להתחיל את הרפתקת חייך כצולל מוסמך. תקבלו הסמכה כצולל SSI Open Water.. בקורס תלמדו את כל מה שאתם צריכים לדעת על צלילה במים פתוחים, תקבלו בסיס שיאפשר לכם להמשיך להתפתח באולם הצלילה ותזכו בהסמכת SSI המאפשרת לכם לצלול לעומקים של עד 18 מטר.
צולל מים פתוחים מתקדם (כוכב שני)
אם החלטתם להמשיך להתקדם ולהתפתח באולם הצלילה, הצטרפו לקורס ה-SSI Advanced Adventurer! עם קורס זה, אתה יכול לנסות התמחויות שונות לפני שתמשיך לקורסים מיוחדים מן המניין. זוהי דרך מצוינת ללמוד מהי אימון צוללן מתקדם וכיצד זה יכול להיות שימושי להרפתקאות תת-מימיות שלך. במהלך קורס צולל מים פתוחים מתקדם, תנסה 5 התמחויות שונות. אתה תסיים צלילת אימון אחת במים פתוחים עבור כל התמחות לאחר תדרוך מפורט עם מדריך ה-SSI שלך. וצלילה נוספת מסכמת. לאחר שתשלימו 6 צלילות תקבלו תעודה הסמכה כצולל מים פתוחים מתקדם SSI Advanced Adventurer
התמחויות
התמחות נייטרוקס
בתור צולל Nitrox, אתה יכול להגדיל את זמן התחתית ואת מרווח הבטיחות שלך, כמו גם לקצר את מרווחי זמן המתנה בין הצלילות שלך - כך שתוכל לבלות יותר זמן בצלילה ופחות זמן בהמתנה! בקורס זה תרכוש מיומנויות חדשות ותרחיב את הידע שלך בצלילה, תלמד כיצד לתכנן ולצלול בבטחה על תערובות מועשרות עם תכולת חמצן של עד 40%. בסיום הקורס תקבלו תעודת SSI Enriched Air Nitrox 32% או 40%.
צולל הצלה
קורס הצלה של צולל SSI מלמד אותכם את הכישורים הדרושים לכם כדי להגן על עצמך ועל צוללנים אחרים. תלמדו כיצד לזהות לחץ, כיצד למנוע תאונות ולהתאמן בשיטות חילוץ ועזרה ראשונה. באמצעות שילוב של הכשרה מעשית בבריכה ובמים הפתוחים, תהיו מוכנים ובטוחים במצבי חירום והצלה. בסיום הקורס תוסמכו כצולל הצלה SSI.
צולל לילה
צלילת לילה דורשת מיומנויות שונות מאשר צלילת יום. התמחות SSI צלילות לילה וראות מוגבלת היא הדרך הטובה ביותר ללמוד על צלילת לילה ולתרגל את הטכניקות הדרושות כדי להפוך לצולל לילה מקצועי ובטוח. בקורס זה תצברו את כל הידע והמיומנויות הדרושים לכם כדי לצלול בבטחה ובנוחות בלילה או בתנאי ראות נמוכה. באמצעות שילוב של למידה מקוונת וצלילות אימון במים פתוחים, תלמדו כיצד להיכנס ולצאת מהמים, להשתמש בציוד מיוחד ולתקשר בקלות עם בן הזוג בלילה או בתנאי ראות נמוכה. עם סיום הקורס, תקבלו הסמכה עם SSI Diving Night ו-Visibility Limited ותהיו מוכנים לצלילת לילה בטוחה.
ציפה מושלמת
התמחות SSI Perfect Buoyancy היא הדרך הטובה ביותר לשפר את כושר הציפה שלך ולהפיק את המרב מכל צלילה. ציפה היא מיומנות הצלילה החשובה ביותר, אבל כל צולל יגיד לכם שלוקח זמן לשכלל אותה. התמחות ציפה מושלמת תלמד אותכם מיומנויות וטכניקות ציפה מתקדמות כך שתוכלו לשלוט בציפה מהר יותר וליהנות מצלילה רגועות יותר. בקורס מרגש זה תלמדו גם מיומנויות חדשות השומרות על הסביבה ופועלות בכל מצב צלילה. בסיום הקורס תקבלו תעודת ציפה מושלמת של SSI. על ידי שיפור כישורי הציפה שלך, בקרוב תוכל להמריא מתחת למים בקלות ולצלם את התמונות התת מימיות שאתם חולם עליהן!
צולל עומק
מומחיות SSI Deep Diving תלמד אותכם את כל מה שאתם צריכים כדי לצלול לעומקים שבין 18 ל-40 מטר, באמצעות שילוב של מפגשים אקדמיים וצלילות ים. תלמדו לתכנן ולהשלים בבטחה את הרפתקאות הצלילה העמוקה שלכם, להשתמש במחשבים ובחישובי צריכת גז כדי להפיק את המרב מהצלילות העמוקות שלכם. בסיום, תקבלו את הסמכת SSI Deep Diving Speciality שלכם ותוכלו לחקור אתרי צלילה עמוקים יפים בכל מקום שתבחרו.
ספינות טרופות
רוב אתרי צלילה הטובים ביותר לצלול באוקיינוס הם ספינות טרופות. המבנים המרהיבים הללו מציגים צפיפות גבוהה במיוחד של חיים ימיים ונותנים לכם את ההזדמנות לטבול את עצמכם בהיסטוריה חיה תוך כדי צלילה. שום דבר לא מתחרה עם צלילת ספינות תרופוט. ומיומנויות שתקבלו בקורס הכשרה SSI Wreck Diving תעניק לכם את כל המיומנויות והידע שאתם צריכים כדי להפוך לצוללים מוסמכים לצלול בספינות תרופוט בצורה בטוחה . באמצעות שילוב של שיעורים אקדמיים וצלילות בים, תלמדו כיצד לצלול בבטחה בספינות טרופות בעומק של עד 30 מטרים. כל זה יאפשר לכם ליהנות מצלילה בספינות טרופות בביטחון ולהפיק את המרב מכל צלילה. בסיום קורס זה, תקבל הסמכה SSI Wreck Diving.
צילום תת ימי
צילום מתחת למים הוא אתגר בפני עצמו שלא תמצאו ביבשה, עם הקורס המיוחד SSI Photo & Video, תלמדו כיצד ללכוד את החוויות התת ימיות המדהימות שלכם. קורס זה מקנה את הידע המעמיק הדרוש לצלילה עם מצלמה תת-ימית, כמו גם שימוש נכון, תחזוקה ואחסון של ציוד. תוכלו לפתח את כישוריכם וללמוד טכניקות צילום תמונות וסרטוני וידאו מתחת למים בצורה בטוחה וקלה, ולשפר את כישורי הצלילה שלכם בעת שימוש במצלמה תת-ימית. למד כיצד לצלם תמונות באיכות גבוהה שתוכל לשתף עם כולם ולקבת הסמכת SSI Photo & Video שלכם. תתחילו היום!
מדע הצלילה
הצטרף להתמחות SSI Science of Diving וקבל הבנה מלאה של העולם התת ימי והשפעתו על גוף האדם. התמחות זו נדרשת עבור רוב הקורסים המקצועיים של SSI, כמו גם כמה קורסי טווח מורחב(טכני), והיא דרך חשובה להרחיב את ידע הצלילה שלך. אתם יכולים לקבל הסמכת ה-SSI Science of Diving Speciality שלכם באינטרנט בלי לצאת מהבית שלכם ולהיות מוכנים להתחיל את קריירת הצלילה המקצועית שלכם.
סקוטר תת ימי/DPV
אם אתם רוצים להפיק את המרב מהזמן תחתית שלכם וליהנות יותר בצלילה, נסה לצלול עם סקוטר תת ימי. בקורס SSI Scooter/DPV צלילה, תקבלו את המיומנויות והידע הדרושים לתכנון וביצוע צלילות בבטחה באמצעות סקוטר תת ימי. תלמדו את אמצעי הזהירות המיוחדים הנדרשים בעת שימוש ב-סקוטר, כיצד לשמור על קשר עם חבר וכיצד להפעיל את הציוד שלכם כך שתוכלו ליהנות בבטחה מחוויות צלילה חדשות. בסיום קורס זה, תקבלו הסמכה כ-SSI Scooter/DPV Diving ותוכל לצלול עד 30 מטר עם סקוטר תת ימי.
תגיב נכון (עזרה ראשונה)
Right הוא קורס עזרה ראשונה SSI שנותן לך את ההכשרה והידע הדרושים לך כדי לספק עזרה ראשונה במצב חירום. בקורס זה תוכלו לבחור אילו נושאים ברצונכם ללמוד, לרבות הערכה ראשונית, עזרה ראשונה, החייאה לב – ריאות ועוד..... אתם יכולים גם ללמוד על שימוש בחמצן חירום בזמן צלילה ואת היסודות של שימוש בדפיברילטור חיצוני אוטומטי (AED). באמצעות שילוב של לימודים אקדמיים ותרחישי הכשרה מעשיים, קורס זה יעניק לכם את הכלים והביטחון הדרושים לכם כדי להגיב למקרי חירום. לאחר שתקבלו את ההסמכה שלכם, תוכלו לספק עזרה ראשונה והחייאה, לתת חמצן ולהפעיל מכשירי AED במצבי חירום רפואיים. קבלו הסמכה בהתמחות SSI React Right.
תתחילו היום!
קורסים לאנשי מקצוע
דייבמאסטר
עוזר מדריך
מדריך עוזר הוא השלב הבא לאחר קבלת תואר Divemaster במסע מדריך הצלילה. זה מאפשר לכםלצבור ניסיון הוראה יקר, לתרגל תדריכים, ללמד דיסציפלינות אקדמיות ולערוך הדרכה על המים. אם אתם רוצים לקדם את הקריירה שלכם כמקצועני צלילה, אתם יכולים להשלים קורס הכשרת עוזר מדריך, לעבור מבחני רשות הצלילה ולהיות עוזר מדריך צלילה SSI בינלאומי.
מדריך צלילה
קורס מדריך צלילה הוא הצעד הראשון במסע מרגש. למד כיצד להוביל בבטחה צוללנים מוסמכים במגוון תנאים וסביבות. על ידי מתן תדריכים, הערכת אתר צלילה והובלת צלילות, תהפוך במהירות למדריך צלילה בטוח. תתחילו את קריירת הצלילה שלכם בעבודה כמדריך צלילה מקצועי.
ברוכים הבאים למועדון צלילה אקווה סטאר. המקום הבטוח לצלילה באילת
נא להשאיר את הפרטים ואנו נחזור אליכם